Recomandăm
Lenjerie de pat pentru copii din micropluș/cocolino pentru pat de o persoană 135x200 cm Rainbow Cuddly – Catherine Lansfield
Dimensiuni 135×200 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 179,44 RON
- 19.03.2026 - 179,44 RON
- 16.01.2026 - 192,94 RON
- 05.12.2025 - 199,75 RON
- 28.11.2025 - 158,9 RON
- 01.11.2025 - 192,94 RON
- 27.10.2025 - 204,29 RON
- 25.10.2025 - 195,21 RON
- 23.10.2025 - 226,99 RON
- 14.11.2024 - 180,2 RON
- 06.11.2024 - 196,9 RON
- 01.11.2024 - 181 RON
- 30.10.2024 - 212 RON
- 29.10.2024 - 174 RON
- 29.10.2024 - 180 RON
- 29.10.2024 - 174 RON
- 28.10.2024 - 180 RON
- 28.10.2024 - 174 RON
- 28.10.2024 - 180 RON
- 27.10.2024 - 174 RON
- 27.10.2024 - 180 RON
- 08.10.2024 - 212 RON
- 04.10.2024 - 180 RON
- 01.10.2024 - 212 RON
- 29.09.2024 - 180 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: Stratul de micropluș se găsește doar pe partea superioară a cearșafurilor și a feței de pernă. Partea inferioară este din fleece.
Dimensiuni
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Destinate pentru | Pentru fete, Pentru băieți |
|---|---|
| Caracteristici | Fără călcare/călduros |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Număr de perne | 1 |
| Greutate | 1.31 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 135 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 135x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Cuddly |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Abstract |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 300 g/m² |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Lenjeria de pat este foarte frumoasă, însă se prăfuiește și îi cad fire de păr. Este necesar ca la început să fie bine scuturată afară și spălată de mai multe ori.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal







