Recomandăm
Lenjerie de pat crem din micropluș/cocolino pentru pat dublu/extinsă 230x220 cm Stripe Fur – Bianca
Dimensiuni 230×220 cm
393,29 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 393,29 RON
- 10.01.2026 - 393,29 RON
- 07.11.2025 - 349,59 RON
- 31.10.2025 - 371,44 RON
- 25.10.2025 - 375,81 RON
- 08.10.2024 - 414 RON
- 04.10.2024 - 352 RON
- 01.10.2024 - 414 RON
- 29.09.2024 - 352 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat crem din micropluș/cocolino pentru pat dublu/extinsă 230x220 cm Stripe Fur – Bianca
Dimensiuni
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
Specificații
| Material | Micropluș |
|---|---|
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Imprimeu | Buline |
| Caracteristici | Călduros/fără călcare |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.39 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 230 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 230x220 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Cu dungi |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Bianca |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

64,71 RON
Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
4.169 RON
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru





