
230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic
Furculițe pentru desert argintii din oțel inoxidabil 6 buc. Classic – Premier Housewares
| Seturi | Da |
|---|---|
| Material | Inox |
| Tip | Furculițe pentru desert |
| Număr piese | 6 buc. |
| Material tacâmuri | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.11 kg |
| Înălțime | 1 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Lungime | 15.5 cm |
| Seria | Classic |
| Calitate | Basic |
| Instrucțiuni | Nu este adecvat pentru utilizarea în cuptor/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde/neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Număr persoane | Pentru 6 persoane |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Premier Housewares |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

160×235 cm, - de joacă, clasic

Pentru noptiere, cu întrerupător

8×8×48 cm, suspendat, diametru


Din inox, între 0,5 - 1 litru