Orion DL 7-686/3-LED Plafonieră LED dimabilă BERLIN LED/50W/230V negru/auriu
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Puterea de intrare a sursei50 W
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total3000 lm
TipPlafonieră
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune
Echivalent cu un bec convențional210 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei50 W
FormăRotund
LocDormitor/Cameră de zi
Consumul total de energie al corpului de iluminat50 W