






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan modern. Corpul de iluminat este dimabil și compatibil cu variator de perete. În plus, este echipat cu trei spoturi orientabile, care pot fi direcționate după necesitate.
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
|---|---|
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED |
| Stil | Altele |
| Series | BERLIN Orion |
| Producător | Orion |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din sticlă
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită





Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită