Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 303,44 RON
- 17.04.2026 - 303,44 RON
- 19.03.2026 - 289,84 RON
- 10.03.2026 - 287,79 RON
- 05.03.2026 - 289,84 RON
- 05.03.2026 - 289,85 RON
- 24.02.2026 - 340,99 RON
- 20.02.2026 - 289,84 RON
- 16.02.2026 - 340,99 RON
- 14.02.2026 - 289,84 RON
- 12.02.2026 - 340,99 RON
- 10.01.2026 - 289,84 RON
- 06.01.2026 - 340,99 RON
- 05.12.2025 - 289,84 RON
- 28.11.2025 - 259,15 RON
- 01.11.2025 - 272,79 RON
- 27.10.2025 - 293,25 RON
- 23.10.2025 - 272,79 RON
- 15.07.2025 - 335 RON
- 11.07.2025 - 288 RON
- 26.06.2025 - 335 RON
- 20.06.2025 - 278 RON
- 17.06.2025 - 335 RON
- 10.06.2025 - 285 RON
- 06.06.2025 - 288 RON
- 02.06.2025 - 335 RON
- 01.06.2025 - 284,75 RON
- 01.06.2025 - 335 RON
- 27.05.2025 - 284,75 RON
- 23.05.2025 - 285 RON
- 20.03.2025 - 274 RON
- 10.03.2025 - 319 RON
- 05.03.2025 - 274 RON
- 26.02.2025 - 319 RON
- 22.02.2025 - 274 RON
- 15.02.2025 - 319 RON
- 13.02.2025 - 274 RON
- 30.01.2025 - 319 RON
- 17.01.2025 - 299,86 RON
- 16.11.2024 - 271 RON
Descrierea produsului
Covor roz rotund ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Diametru: | 160 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 50 mm |
| Grosime | 5 cm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 4.992 kg |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Fluffy |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 1950 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul corespunde descrierii, doar că văd o mică problemă: fotografiile distorsionează culoarea. Acesta este motivul pentru care am returnat un covor.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport pentru haine negru telescopic din metal Herkules – Wenko
300×120 cm, în stil modern, în stil industrial

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

Uscător de rufe King – Vileda
91×57×174 cm, freestanding, diametru

Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Rivalita
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic


















