Recomandăm
Lenjerie de pat maro din micropluș/cocolino pentru pat dublu/extinsă 230x220 cm Cuddly – Catherine Lansfield
Dimensiuni 230×220 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 344,24 RON
- 19.04.2026 - 344,24 RON
- 14.02.2026 - 334,04 RON
- 14.02.2026 - 392,99 RON
- 23.01.2026 - 334,04 RON
- 16.01.2026 - 341,9 RON
- 10.01.2026 - 353,69 RON
- 05.12.2025 - 334,04 RON
- 28.11.2025 - 314,39 RON
- 01.11.2025 - 334,04 RON
- 27.10.2025 - 353,69 RON
- 25.10.2025 - 337,97 RON
- 23.10.2025 - 392,99 RON
- 17.01.2025 - 288,8 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: Stratul de micropluș se găsește doar pe partea superioară a cearșafurilor și a feței de pernă. Partea inferioară este din fleece.
Dimensiuni
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
Specificații
| Material | Micropluș |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Caracteristici | Fără călcare/călduros |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 2.3 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 230 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 230x220 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Cuddly |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 300 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/spălare la 40°c/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Excelent
Minunat, cald, plăcut la atingere. Nu am dormit atât de bine de mult timp. Achiziția acestei lenjerii de pat a fost o alegere excelentă. Sunt pe deplin mulțumită. Singurul minus este că nu se poate alege dimensiunea pernelor; am vrut să cumpăr și pentru copii, dar ei au perne clasice, așa că nu s-ar potrivi.
Foarte frumos
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Lenjerie de pat pentru copii din bumbac pentru pătuț 100x135 cm Minnie – Jerry Fabrics
Cu motiv Mickey & Minnie Mouse, pentru fete, pentru pătuț

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt





