Recomandăm
Pilotă 4 anotimpuri 140x220 cm Carezza – Andrea Simone
Dimensiuni 140×220 cm
456,44 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 456,44 RON
- 19.04.2026 - 456,44 RON
- 05.03.2026 - 440,29 RON
- 05.03.2026 - 440,3 RON
- 20.02.2026 - 440,29 RON
- 16.02.2026 - 517,99 RON
- 14.02.2026 - 440,29 RON
- 05.02.2026 - 517,99 RON
- 23.01.2026 - 440,29 RON
- 16.01.2026 - 450,65 RON
- 10.01.2026 - 466,19 RON
- 05.12.2025 - 440,29 RON
- 28.11.2025 - 414,39 RON
- 25.11.2025 - 336,69 RON
- 14.11.2025 - 440,29 RON
- 07.11.2025 - 414,39 RON
- 31.10.2025 - 440,29 RON
- 25.10.2025 - 445,47 RON
- 17.01.2025 - 430,8 RON
Descrierea produsului
Pilotă 4 anotimpuri 140x220 cm Carezza – Andrea Simone
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
Specificații
| Sezon | 4 anotimpuri |
|---|---|
| Funcție | Antibacterian/antialergic |
| Densitatea umpluturii | 400 g/m² |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Nivel de căldură | 4 anotimpuri |
| Greutate | 2.22 kg |
| Dimensiune pilotă | 140x220 |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Antibacterian | Da |
| Seria | Carezza |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Compozitia de umplere | 100% poliester |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/spălare la 60°c/spălare la mașina de spălat/nu se calcă |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Galben deschis |
| Producător | Andrea Simone |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

224,46 RON
Suport pentru hârtie igienică negru/în culoare naturală din oțel Pomarolo – Wenko

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

186,56 RON
Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte



