





Dimensiuni 50×32×125 cm
Husă de protecție pentru scaune de grădină 125x32x50 cm – Garden Pleasure
| Lăţime: | 32 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 125 cm |
| Înălţime: | 50 cm |
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip | Husă de protecție pentru scaune de grădină |
| Produs în | CN |
| Material specific | Poliester/polietilenă |
| Material | Textil |
| Înălțime | 50 cm |
| Lățime | 32 cm |
| Lungime | 125 cm |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Garden Pleasure |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suporturi pentru prosoape, din metal

Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
40×40 cm, decorativă, cu pene

30×52 cm, pentru bucătărie, design monocromatic