Linguri pentru copii, albastre/gri din silicon 2 buc. Midnight Mix – Cam Cam Copenhagen
56,94 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 56,94 RON
- 19.04.2026 - 56,94 RON
- 06.03.2026 - 55,25 RON
- 16.01.2026 - 58,5 RON
- 07.11.2025 - 52 RON
Descrierea produsului
Setul de linguri pentru copii Midnight Mix de la Cam Cam Copenhagen este un accesoriu practic și simpatic. Aceste două linguri din silicon au un model de curcubeu, care le oferă un farmec aparte. Fiecare lingură are un mâner ergonomic care se potrivește perfect în mâna bebelușului. Există trei puncte la capătul lingurii pentru a ajuta bebelușul să înțeleagă unde se termină aceasta, evitând astfel reflexul de greață. Lingurile sunt fabricate din silicon alimentar care este hipoalergenic, steril și sigur pentru contactul cu alimentele. Acest material este non-toxic, inodor și nu conține substanțe chimice dăunătoare, cum ar fi BPA, latex, plumb sau ftalați. De asemenea, este ecologic, iar durabilitatea sa ridicată îl face potrivit pentru utilizarea pe termen lung. Lingurile au fost testate în conformitate cu EN 14372. Întreținerea este foarte simplă: lingurile pot fi spălate manual sau în mașina de spălat vase. Datorită designului lor, acestea se potrivesc perfect cu alte ustensile din silicon și sunt un instrument indispensabil pentru viața de zi cu zi.
Specificații
| Sortiment | Seturi |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Tip | Linguri pentru copii |
| Produs în | CN |
| Număr piese | 2 buc. |
| Material tacâmuri | Silicon |
| Număr tacâmuri | 2x lingură |
| Greutate | 0.06 kg |
| Înălțime | 1.7 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Lungime | 12.5 cm |
| Seria | Midnight Mix |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Premium |
| Fără bpa | Da |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase |
| Culoare | Gri/albastru |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat