






Dimensiuni 45×90×50 cm
Cufăr în culoare naturală din lemn de mango 45x50 cm Malati – Støraa
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
| Produs în | IN |
|---|---|
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 23 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Malati |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Decor | Lemn exotic |
| Material structură | Lemn masiv de mango |
| Material | Lemn masiv |
| Producător | Støraa |

Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Din metal

25 cm, ⌀ 21 cm

154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, din material sintetic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal
