





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 166,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Mângâiere și căldură într-o clipă suprafață netedă catifelată model unic 3D cusături elegante oferă căldură instantaneu Bucură-te de o iarnă plină de confort. Setul matlasat încălzește perfect, iar textura moale de micropluș te răsfață cu o atingere delicată și plăcută. Setul include o față de pernă reversibilă cu închidere practică cu fermoar și o pătură matlasată reversibilă, cu umplutură moale. Atingere catifelată pe ambele fețe Datorită modelului embosat 3D și nuanțelor armonioase de gri-albastru, setul are un aspect elegant. Matlasarea menține umplutura din fibră goală uniform distribuită, astfel încât patura se mulează perfect pe corp și își păstrează forma. Ideală pentru serile reci de iarnă sau momentele de relaxare zilnică. Setul are toate avantajele materialelor moderne – este ușor, antialergic, se spală și se usucă ușor. Fața de pernă este prevăzută cu fermoar practic pentru îmbrăcare ușoară. Velora deține certificatul internațional de calitate OEKO-TEX Standard 100, care garantează folosirea exclusivă a materialelor sigure pentru sănătate.
| Conținut ambalaj | 1x față pernă, 1x pătură |
|---|---|
| Dimensiuni | Pătură 140 x 200 cm, pernă 70 x 90 cm |
| Gramaj | 520 g/m² |
| Ponturi călduroase | Pături, cuverturi și seturi |
| Culoarea | Gri |
| Infatisarea | Micropluș, Matlasate |
| Tip | Seturi |
| Umplutură | Fibre goale |
| Dimensiuni pătură | 140 x 200 cm |
| Proprietăţi | Călduroase, Antialergic |
| Material | Poliester - micropluș |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producător | DecoDoma |















Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc









Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
În stoc
Matlasată, din micropluș, din fleece
În stoc
Cu robinet, pentru apă și suc
În stoc
-elastice
În stocLivrare gratuită
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Din cauciuc, de exterior
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc

Din porțelan
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
În stoc
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
În stoc
- husă de protecție
În stoc

Set
În stoc
Din metal, din sticlă
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Din bumbac, set
În stoc