






Comodă TV în culoare naturală din lemn de stejar 200x52x45 cm Zuma – WOOOD
| Produs în | NL |
|---|---|
| Înălțime picior | 8 cm |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 51 kg |
| Înălțime | 52 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Zuma |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj rafturi | Furnir |
| Material raft | PAL |
| Caracteristici | Cu orificiu pentru cabluri/fără picioare/cu uși/cu rafturi |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Pin |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Material | Lemn masiv |
| Producător | WOOOD |

Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Din metal

25 cm, ⌀ 21 cm


120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox


De perete
