


Dimensiuni 37×44 cm
Suportul pentru farfurii Curve este un accesoriu practic și elegant pentru orice masă. Este fabricat din piele reciclată certificată OEKO-TEX®. Pielea provine din surplusuri de producție, de exemplu de la mobilier sau încălțăminte. Această abordare nu numai că prelungește durata de viață a materialelor, dar creează și produse cu un aspect aparte. Materialul este format din 80% piele reciclată și 20% cauciuc natural. Recomandăm curățarea cu o cârpă umedă și produse concepute special pentru piele. Evită împăturirea și expunerea prelungită la lumina directă a soarelui.
| Lăţime: | 37 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 44 cm |
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Bej |
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Produs în | DK |
| Material | Piele ecologică |
| Grosime | 0.16 cm |
| Lățime | 37 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® LEATHER STANDARD |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | LIND DNA |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Suporturi pentru prosoape, Organizatoare ustensile, din plastic

275×23×31 cm, de colț