









Suportul vertical pentru prosoape de bucătărie din hârtie RollGrip de la brandul Joseph Joseph este un accesoriu practic pentru orice bucătărie. Este conceput pentru a fi montat cu ușurință sub dulapurile superioare ale bucătăriei, economisind astfel spațiu pe blatul de lucru. Brațul său inteligent de tensionare împiedică derularea accidentală a rolei și permite, în același timp, desprinderea ușoară și comodă a șervețelului cu o singură mână. Suportul este fabricat din oțel inoxidabil periat de înaltă calitate, ceea ce îi garantează rezistența și o durată lungă de viață. Instalarea este simplă, datorită șuruburilor de montaj incluse, și poate fi montat cu acces din partea stângă sau dreaptă, în funcție de nevoile tale.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Montat de perete |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.75 kg |
| Înălțime | 5 cm |
| Lățime | 17.5 cm |
| Lungime | 30.5 cm |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Joseph Joseph |

Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Din metal

154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită
25 cm, ⌀ 21 cm


160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, din material sintetic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată
