Corp de iluminat tehnic LED 36 W, 230 V, 4000 K, 120 cm, IP65Corp de iluminat tehnic LED 36 W, 230 V, 4000 K, 120 cm, IP65Corp de iluminat tehnic LED 36 W, 230 V, 4000 K, 120 cm, IP65
Corp de iluminat tehnic LED 36 W, 230 V, 4000 K, 120 cm, IP65
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Specificații
Tipul lămpilorLED
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei36 W
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP65
Flux luminos total6840 lm
TipCorp de iluminat industrial
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional475 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei36 W
FormăDreptunghiular
Unghiul fasciculului luminos120 °
StilAltele
LocGaraj
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat36 W
SeriesFLUORESCENT LAMP Illumaxx
ProducătorIllumaxx
Produse similare
Corp de iluminat tehnic LED, 50 W, 230 V, 4000 K, 150 cm, IP65