Brilagi - Plafonier LED aplicat FULLDAY LED/20/30/40W/230V 2700/4000/6000K alb
Vezi istoricul prețurilor
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corp de iluminat LED de tavan montat aparent. Iluminare ideală pentru birouri, recepții etc. Difuzorul mat asigură o distribuție uniformă și un iluminat plăcut. Temperatura cromatică poate fi setată - 2700K / 4000K / 6000K. Puterea corpului de iluminat poate fi, de asemenea, aleasă - 20W / 30W / 40W. Culoarea luminii și puterea se reglează pe partea din spate a corpului de iluminat. Indice scăzut de orbire: UGR
Specificații
Tipul lămpilorLED
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei20 W/40 W/30 W
Temperatură de culoare4000 K/6000 K/2700 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total5000 lm
TipCorp de iluminat aplicat/Plafonieră
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional345 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei20 W/40 W/30 W
FormăDreptunghiular
Unghiul fasciculului luminos115 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
StilAltele
LocDormitor/Cameră de zi
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
Consumul total de energie al corpului de iluminat90 W