Solight WO215 - Lampă LED design minimalist LED/10W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipCorp de iluminat pentru mobilier de bucătărie
LocBucătărie
FuncțieTehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului
Metodă de conectarePentru priză
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei10 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei10 W
Echivalent cu un bec convențional50 W
Temperatură de culoare4100 K
Flux luminos total750 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Durata medie de viață a sursei30000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat10 W