Ecolite RLED48WL-20W/PIR - Proiector LED STAR cu senzor LED/20W/230V IP44
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipPe  sol
Cu  senzor mișcareDa
Putere230V
CuloareNegru
LocGrădină și alei
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor
Grad de protecție ipIP44
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei20 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei20 W
Echivalent cu un bec convențional110 W
Temperatură de culoare5000 K
Flux luminos total1600 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos120 °
Durata medie de viață a sursei30000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb rece
StilAltele
Consumul total de energie al corpului de iluminat20 W