
Aplica de exterior clasica cu IP44 SELLA ruginie 3272R GL
De perete
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Compania EGLO a fabricat un corp de iluminat special pentru supermarketurile din vestul Europei. Din acest motiv, ambalajul corpului de iluminat nu are imprimeul tipic EGLO, ci poartă numele supermarketului respectiv. Totuși, corpul de iluminat este fabricat de EGLO și poartă astfel toate calitățile sale – rezistență, durabilitate și precizie în execuție. Și îl puteți achiziționa la un preț mai bun.
| Perioadă de garanție | 60 luni |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Tip | Aplică de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Stil | Altele |
| Series | CELLINI Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită