
Bandă LED RGB dimabilă MUSIC 18W/230V 5m IP65 Wi-Fi Tuya Immax NEO 07734L + telecomandă
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită tehnologiei solare, nu este necesară conectarea la rețeaua electrică.Iluminare RGB - culorile pot fi schimbate și intensitatea reglată.Telecomanda este inclusă în pachet.Baterie Li-Ion integrată de 3,7V 1800 mAh.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Freestanding, Benzi cu LED |
| Rgb | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Tehnologie solară/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,2 W |
| Capacitate | 1800 mAh |
| Loc | Grădină și alei |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 3,7 V |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,2 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,2 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | BALL Top Light |
| Producător | Top Light |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
De 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită