
Orion - Plafonieră/Lampă suspendată LED 2 în 1 PALKKI LED/38W/230V 3000/4000/5000K albă
Din plastic
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reglabil cu ușurință prin intermediul unei telecomenzi incluse în pachet.Schimbarea culorii luminii de la alb cald la alb rece (2700 - 5000K).
| Culoarea luminii | Rece |
|---|---|
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 35 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 35 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 240 W |
| Temperatură de culoare | 2700-5000 K |
| Flux luminos total | 3500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | FRAMELESS Paul Neuhaus |
| Producător | Paul Neuhaus |

Din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc


Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită