Recomandăm
283,04 RON
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 283,04 RON
- 19.04.2026 - 283,04 RON
- 06.03.2026 - 278,79 RON
- 16.01.2026 - 308,31 RON
- 05.12.2025 - 278,79 RON
- 01.11.2025 - 311,59 RON
- 31.10.2025 - 278,79 RON
- 25.10.2025 - 282,07 RON
- 15.07.2025 - 322 RON
- 11.07.2025 - 277 RON
- 26.06.2025 - 322 RON
- 20.06.2025 - 267 RON
- 10.06.2025 - 322 RON
- 06.06.2025 - 277 RON
- 27.05.2025 - 322 RON
- 23.05.2025 - 277 RON
- 10.04.2025 - 271 RON
- 28.01.2025 - 315 RON
- 24.01.2025 - 268 RON
- 21.01.2025 - 315 RON
- 17.01.2025 - 277 RON
- 14.01.2025 - 315 RON
- 18.12.2024 - 246 RON
- 10.12.2024 - 315 RON
- 06.12.2024 - 268 RON
- 03.12.2024 - 315 RON
- 30.11.2024 - 252 RON
- 28.11.2024 - 268 RON
- 26.11.2024 - 299 RON
- 22.11.2024 - 254 RON
- 19.11.2024 - 299 RON
- 14.11.2024 - 254 RON
- 12.11.2024 - 299 RON
- 08.11.2024 - 254 RON
- 30.10.2024 - 299 RON
- 29.10.2024 - 254 RON
- 28.10.2024 - 245 RON
- 28.10.2024 - 254 RON
- 28.10.2024 - 245 RON
- 27.10.2024 - 254 RON
- 27.10.2024 - 245 RON
- 21.10.2024 - 299 RON
- 16.10.2024 - 254 RON
- 08.10.2024 - 299 RON
- 04.10.2024 - 254 RON
- 01.10.2024 - 299 RON
- 27.09.2024 - 254 RON
- 17.09.2024 - 299 RON
- 13.09.2024 - 254 RON
- 30.08.2024 - 299 RON
- 25.08.2024 - 254 RON
- 20.08.2024 - 299 RON
- 16.08.2024 - 254 RON
- 09.08.2024 - 299 RON
- 01.08.2024 - 270 RON
- 01.08.2024 - 299 RON
- 28.07.2024 - 254 RON
- 26.07.2024 - 299 RON
- 19.07.2024 - 270 RON
- 20.06.2024 - 239 RON
- 30.04.2024 - 299 RON
- 26.04.2024 - 254 RON
- 18.04.2024 - 299 RON
- 17.04.2024 - 254 RON
- 16.04.2024 - 299 RON
- 11.04.2024 - 254 RON
- 01.04.2024 - 299 RON
- 29.03.2024 - 269 RON
- 19.03.2024 - 299 RON
- 14.03.2024 - 254 RON
- 10.03.2024 - 299 RON
- 08.03.2024 - 254 RON
- 02.03.2024 - 299 RON
- 01.03.2024 - 269 RON
- 27.02.2024 - 299 RON
- 22.02.2024 - 254 RON
Descrierea produsului
Lustră neagră cu abajur din sticlă 18.5x15 cm Cordel – Candellux Lighting
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Formă | Rotundă |
| Instrucțiuni de instalare | Necesită instalare profesională |
| Putere energetică | 40 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | G9 |
| Greutate | 0.54 kg |
| Înălțime | 120 cm |
| Lățime | 18.5 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Bec inclus | Nu |
| Sursă de alimentare | Instalat permanent |
| Seria | Cordel |
| Design | Modern |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Black Friday Selection/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Material abajur | Sticlă |
| Material structură | Oțel |
| Culoare | Negru |
| Producător | Candellux Lighting |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

90,5 RON153,84 RON
Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

587,5 RON
Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
De masă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

295,09 RON
Raft pentru baie argintiu lucios de colț telescopic din oțel inoxidabil Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×22 cm

783 RON862,75 RON
Set veselă 24 piese din porțelan Kütahya Porselen Pearl, verde
Din porțelan
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare gratuită
269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal






























