Recomandăm
Pat matrimonial roz deschis din lemn masiv de pin cu somieră 140x200 cm Japan – Karup Design
Dimensiuni 20×168×228 cm
2.319,65 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.319,65 RON
- 19.04.2026 - 2.319,65 RON
- 19.03.2026 - 2.336 RON
- 10.03.2026 - 2.337 RON
- 06.03.2026 - 2.183,65 RON
- 14.02.2026 - 2.090,15 RON
- 05.02.2026 - 2.459 RON
- 16.01.2026 - 2.090 RON
- 10.01.2026 - 2.213 RON
- 11.11.2025 - 2.090 RON
- 07.11.2025 - 1.967,2 RON
- 31.10.2025 - 2.090,15 RON
- 25.10.2025 - 2.114,74 RON
- 18.04.2024 - 2.639 RON
- 17.04.2024 - 2.243 RON
- 16.04.2024 - 2.639 RON
- 15.04.2024 - 2.243 RON
Descrierea produsului
Inspirat de simplitatea japoneză , patul dublu din lemn de pin Japan de la Karup Design este caracterizat de linii curate și un design simplu, care cu siguranță nu este lipsit de funcționalitate.
Dimensiuni
| Lăţime: | 168 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 228 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Stil | Scandinav, Japandi |
| Set | Cu somieră |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Roz |
| Produs în | PL |
| Înălțime picior | 16 cm |
| Numărul picioarelor | 8 buc. |
| Suportul central al patului | Da |
| Înălțimea de montare a somierei | 16 |
| Înălțime ramă pat | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 40 kg |
| Dimensiune | 140x200 |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 168 cm |
| Lungime | 228 cm |
| Tip | Jos/japoneze |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Lemn masiv |
| Somieră inclusă | Da |
| Seria | Japan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Roz |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Baiț |
| Tip somieră | Şipcă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu picioare/fără spațiu de depozitare/fără tăblie |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru








































