Recomandăm
Suport cu blat tip birou și sertar Ragaba Leno, alb
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.571,65 RON
- 19.04.2026 - 1.571,65 RON
- 20.02.2026 - 1.495,15 RON
- 16.02.2026 - 1.759 RON
- 14.02.2026 - 1.495,15 RON
- 05.02.2026 - 1.759 RON
- 23.01.2026 - 1.495,15 RON
- 16.01.2026 - 1.530,33 RON
- 27.12.2025 - 1.495,15 RON
- 07.11.2025 - 1.407,2 RON
- 31.10.2025 - 1.495,15 RON
- 25.10.2025 - 1.512,74 RON
- 29.10.2024 - 1.606 RON
- 28.10.2024 - 1.665 RON
- 28.10.2024 - 1.606 RON
- 28.10.2024 - 1.665 RON
- 27.10.2024 - 1.606 RON
- 27.10.2024 - 1.665 RON
- 27.10.2024 - 1.606 RON
- 26.10.2024 - 1.959 RON
- 16.10.2024 - 1.665 RON
- 13.10.2024 - 1.959 RON
- 27.09.2024 - 1.665 RON
- 17.09.2024 - 1.959 RON
- 13.09.2024 - 1.665 RON
- 30.08.2024 - 1.959 RON
- 28.08.2024 - 1.665 RON
- 18.04.2024 - 1.959 RON
- 17.04.2024 - 1.665 RON
- 16.04.2024 - 1.959 RON
- 15.04.2024 - 1.665 RON
Descrierea produsului
Brand-ul Ragaba, fondat în 2013, combină perfect creativitatea, estetica și funcționalitatea. Oferă mobilier modern cu design minimalist, ușor de integrat într-un decor deja amenajat. Lemnul de fag, combinat cu elemente colorate este de efect, iar piesele de mobilier datorită spațiilor de depozitare se dovedesc a fi extrem de utile. Notă - poți găsi nuanța exactă a acestui produs sub codul RAL 9016.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Produs în | PL |
| Grosime | 10.8 cm |
| Înălțime picior | 71.6 cm |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 29 kg |
| Înălțime | 183 cm |
| Lățime | 49 cm |
| Lungime | 79 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Alte caracteristici | Cu rafturi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Tip birou | De perete |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Material sertar | Placaj |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de frasin |
| Finisaj suprafață | Email/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Frasin |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | Ragaba |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru







