Recomandăm
Pat dublu gri deschis tapițat cu spațiu de depozitare și somieră 180x200 cm Miley – Micadoni Home
Dimensiuni 100×180×200 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 5.417 RON
- 23.02.2026 - 5.417 RON
- 12.02.2026 - 5.480 RON
- 23.01.2026 - 5.444 RON
- 16.01.2026 - 5.421 RON
- 10.01.2026 - 5.480 RON
- 23.10.2025 - 5.597 RON
- 18.04.2024 - 8.239 RON
- 17.04.2024 - 7.003 RON
- 16.04.2024 - 8.239 RON
- 15.04.2024 - 7.156 RON
Descrierea produsului
Acest pat dublu de la Micadoni Home este tapițat într-un material foarte moale, mătăsos la atingere. Țesătura are, de asemenea, o bună rezistență la abraziune. Husa patului nu este detașabilă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 100 cm |
Specificații
| Material | Tapițate |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Cu tăblie | Da |
| Set | Cu somieră |
| Tapițerie | Stofă |
| Produs în | PL |
| Înălțime picior | 3 cm |
| Numărul picioarelor | 4 buc. |
| Suportul central al patului | Nu |
| Înălțime tăblie | 66 cm |
| Înălțime ramă pat | 34 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 114 kg |
| Dimensiune | 180x200 |
| Înălțime | 100 cm |
| Lățime | 227 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Placaj |
| Materialul părții din spate | Material tapițat |
| Somieră inclusă | Da |
| Seria | Miley |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/glamour |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Plastic |
| Tip somieră | Lamelă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu spațiu de depozitare/fără picioare/cu tăblie |
| Material structură | Placă aglomerată de lemn/MDF |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 50000 martindale |
| Denumire tapițerie | Bluvel 03 |
| Material tapițerie | Catifea |
| Producător | Micadoni |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding, diametru

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru


































