Recomandăm
Pat matrimonial gri deschis tapițat cu somieră 200x200 cm Barker – Ropez
Dimensiuni 83×200×200 cm
2.608,65 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.608,65 RON
- 19.04.2026 - 2.608,65 RON
- 23.01.2026 - 2.549,15 RON
- 16.01.2026 - 2.609,13 RON
- 07.11.2025 - 2.399,2 RON
- 31.10.2025 - 2.549,15 RON
- 25.10.2025 - 2.579,14 RON
- 29.10.2024 - 2.295 RON
- 29.10.2024 - 2.379 RON
- 28.10.2024 - 2.295 RON
- 28.10.2024 - 2.379 RON
- 28.10.2024 - 2.295 RON
- 27.10.2024 - 2.379 RON
- 26.10.2024 - 2.799 RON
- 16.10.2024 - 2.379 RON
- 15.10.2024 - 2.799 RON
- 18.04.2024 - 3.189 RON
- 17.04.2024 - 2.711 RON
- 16.04.2024 - 3.189 RON
- 15.04.2024 - 2.711 RON
Descrierea produsului
Pat matrimonial gri deschis tapițat cu somieră 200x200 cm Barker – Ropez
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
Specificații
| Set | Cu somieră |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Tapițerie | Stofă |
| Produs în | PL |
| Înălțime picior | 14 cm |
| Înălțime tăblie | 52 cm |
| Înălțime ramă pat | 31 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 60 kg |
| Dimensiune | 200x200 |
| Înălțime | 83 cm |
| Lățime | 206 cm |
| Lungime | 213 cm |
| Tip | Jos |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Placaj |
| Materialul părții din spate | Material nețesut |
| Somieră inclusă | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC Mix/Blue Angel |
| Seria | Barker |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Tip somieră | Lamelă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu picioare/cu tăblie/fără spațiu de depozitare |
| Material structură | Lemn masiv de mesteacăn/placaj |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Run again 85 |
| Material tapițerie | Catifea reiată |
| Culoare | Gri deschis |
| Producător | Ropez |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru



































