Recomandăm
Pat matrimonial verde tapițat cu somieră 180x200 cm Tina – Ropez
Dimensiuni 82×180×200 cm
2.090,15 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.090,15 RON
- 19.04.2026 - 2.090,15 RON
- 20.02.2026 - 2.022,15 RON
- 16.02.2026 - 2.379 RON
- 14.02.2026 - 2.022,15 RON
- 14.02.2026 - 2.379 RON
- 23.01.2026 - 2.022,15 RON
- 16.01.2026 - 2.069,73 RON
- 05.12.2025 - 2.090,15 RON
- 28.11.2025 - 1.967,2 RON
- 14.11.2025 - 2.090,15 RON
- 07.11.2025 - 1.967,2 RON
- 31.10.2025 - 2.090,15 RON
- 25.10.2025 - 2.114,74 RON
- 17.01.2025 - 2.270 RON
- 30.10.2024 - 1.999 RON
- 29.10.2024 - 1.699 RON
- 29.10.2024 - 1.639 RON
- 29.10.2024 - 1.699 RON
- 28.10.2024 - 1.639 RON
- 28.10.2024 - 1.699 RON
- 27.10.2024 - 1.639 RON
- 27.10.2024 - 1.699 RON
- 21.10.2024 - 1.999 RON
- 16.10.2024 - 1.699 RON
- 08.10.2024 - 1.999 RON
- 04.10.2024 - 1.699 RON
- 01.10.2024 - 1.999 RON
- 27.09.2024 - 1.699 RON
- 17.09.2024 - 1.999 RON
- 13.09.2024 - 1.699 RON
- 30.08.2024 - 1.999 RON
- 28.08.2024 - 1.699 RON
- 20.08.2024 - 1.999 RON
- 18.08.2024 - 1.699 RON
- 18.04.2024 - 2.029 RON
- 17.04.2024 - 1.725 RON
- 16.04.2024 - 2.029 RON
- 15.04.2024 - 1.725 RON
Descrierea produsului
Pat matrimonial verde tapițat cu somieră 180x200 cm Tina – Ropez
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Set | Cu somieră |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Tapițerie | Stofă |
| Culoare | Verde |
| Caracteristicile tapițeriei | Rezistent la apă |
| Produs în | PL |
| Număr de lamele | 32 buc. |
| Înălțime picior | 12 cm |
| Înălțimea de montare a somierei | 27 |
| Înălțime tăblie | 52 cm |
| Înălțime ramă pat | 30 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 58 kg |
| Dimensiune | 180x200 |
| Înălțime | 82 cm |
| Lățime | 197 cm |
| Lungime | 212 cm |
| Tip | Jos |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Placaj |
| Materialul părții din spate | Material nețesut |
| Somieră inclusă | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC Mix/Blue Angel |
| Seria | Tina |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Tip somieră | Lamelă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu picioare/cu tăblie/fără spațiu de depozitare |
| Material structură | Lemn masiv de mesteacăn/placaj |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Solid 39 |
| Material tapițerie | Material textil |
| Producător | Ropez |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

2.110 RON
Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru



































