Recomandăm
Pantofar negru suspendat din lemn masiv de stejar Milford - Rowico
Dimensiuni 19×80×33 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 509,14 RON
- 14.02.2026 - 509,14 RON
- 05.02.2026 - 598,99 RON
- 26.01.2026 - 473,5 RON
- 16.01.2026 - 509,14 RON
- 10.01.2026 - 539,09 RON
- 31.10.2025 - 509,14 RON
- 25.10.2025 - 515,13 RON
- 19.11.2024 - 724 RON
- 18.11.2024 - 615 RON
- 06.11.2024 - 724 RON
- 18.04.2024 - 704 RON
- 17.04.2024 - 598 RON
- 16.04.2024 - 704 RON
- 15.04.2024 - 598 RON
Descrierea produsului
Descoperiți calitatea produselor Rowico. Designul minimalist din lemn de stejar poate fi ușor de asortat la interiorul dumneavoastră. Datorită atașării la perete, puteți alege la ce înălțime doriți să puneți pantofarul.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 33 cm |
| Înălţime: | 19 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Tip | Cu rafturi |
| Stil | Scandinav |
| Culoare | Negru |
| Material | Lemn |
| Produs în | CN |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 1.6 kg |
| Înălțime | 19 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Milford |
| Necesită asamblare | Da |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/suspendat/raft |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Rowico |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț

















