Recomandăm
130,19 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 130,19 RON
- 19.03.2026 - 130,19 RON
- 10.01.2026 - 139,99 RON
- 31.10.2025 - 148,74 RON
- 25.10.2025 - 150,49 RON
- 20.11.2024 - 148,7 RON
- 19.11.2024 - 175 RON
- 14.11.2024 - 149 RON
- 12.11.2024 - 175 RON
- 08.11.2024 - 149 RON
- 18.04.2024 - 175 RON
- 17.04.2024 - 149 RON
- 16.04.2024 - 175 RON
- 15.04.2024 - 149 RON
Descrierea produsului
Cearceaf maro din jerseu cu elastic 140x200 cm Boxspring – Andrea Simone
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Produs în | CZ |
| Compoziție și tip de material | Jerseu |
| Înălțimea corespunzătoare a saltelei | 35 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
| Caracteristici cearceaf | Elastic |
| Dimensiunea cearceafului de pat | 140x200 |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 185 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 60°c/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 5% elastan/95% bumbac |
| Producător | Andrea Simone |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Același lucru ca și anteriorul.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding, diametru

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru


