
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic
Dimensiuni 140×300 cm
Notă: Datorită proprietăților naturale ale inului, culoarea produsului poate varia ușor de la o piesă la alta. Ce se poate potrivi mai bine unei mese aranjate cu stil decât o piesă de decor din in ? Alegând materiale naturale și tonuri inspirate din natură, vei oferi un rafinament subtil mesei tale, mereu gata pentru a întâmpina și cei mai pretențioși oaspeți. Inul folosit pentru confecționare cântărește 215 g/m² , păstrându-și perfect forma și după o lungă perioadă de utilizare. Confecționate în Lituania , produsele Linen Tales rezistă chiar și la cele mai dificile teste. Nu trebuie să te temi de scăderea intensității culorilor sau de pierderea rezistenței țesăturii de-a lungul timpului, atât timp cât îi acorzi o îngrijire adecvată.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 300 cm |
| Sortiment | Fețe de masă |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Material | In |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Caracteristici | Cu finisaj din teflon |
| Produs în | LT |
| Compoziție și tip de material | In |
| Greutate | 1.08 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 300 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | EUROPEAN FLAX®/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | White Flowers |
| Model | Floral |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/nu se albește chimic/spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător /a nu se folosi produse de curățat chimice |
| Compoziție țesătură | 100% in |
| Producător | Linen Tales |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

Freestanding, diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

8×8×48 cm, suspendat, diametru

Diametru

60×100 cm, antiderapante, de baie

275×23×31 cm, de colț