Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.784,15 RON
- 19.04.2026 - 1.784,15 RON
- 14.02.2026 - 1.733,15 RON
- 05.02.2026 - 2.039 RON
- 23.01.2026 - 1.733,15 RON
- 16.01.2026 - 1.773,93 RON
- 07.11.2025 - 1.663,2 RON
- 31.10.2025 - 1.767,15 RON
- 25.10.2025 - 1.787,94 RON
- 30.10.2024 - 1.669 RON
- 29.10.2024 - 1.369 RON
- 29.10.2024 - 1.419 RON
- 29.10.2024 - 1.369 RON
- 27.10.2024 - 1.419 RON
- 27.10.2024 - 1.369 RON
- 27.10.2024 - 1.419 RON
- 21.10.2024 - 1.669 RON
- 16.10.2024 - 1.419 RON
- 08.10.2024 - 1.669 RON
- 04.10.2024 - 1.419 RON
- 01.10.2024 - 1.669 RON
- 27.09.2024 - 1.419 RON
- 17.09.2024 - 1.669 RON
- 13.09.2024 - 1.419 RON
- 30.08.2024 - 1.669 RON
- 25.08.2024 - 1.419 RON
- 20.08.2024 - 1.669 RON
- 16.08.2024 - 1.419 RON
- 16.08.2024 - 1.339 RON
- 18.04.2024 - 1.939 RON
- 17.04.2024 - 1.648 RON
- 16.04.2024 - 1.939 RON
- 15.04.2024 - 1.648 RON
Descrierea produsului
Pat matrimonial albastru cu tăblie și somieră 140x200 cm Tina – Ropez
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Set | Cu somieră |
|---|---|
| Material | Tapițate |
| Tapițerie | Stofă |
| Produs în | PL |
| Număr de lamele | 32 buc. |
| Înălțime picior | 12 cm |
| Numărul picioarelor | 6 buc. |
| Înălțimea de montare a somierei | 27 |
| Înălțime tăblie | 52 cm |
| Înălțime ramă pat | 30 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 54 kg |
| Dimensiune | 140x200 |
| Înălțime | 82 cm |
| Lățime | 157 cm |
| Lungime | 212 cm |
| Tip | Jos |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Placaj |
| Materialul părții din spate | Material nețesut |
| Somieră inclusă | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix/Blue Angel/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Tina |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Tip somieră | Lamelă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu picioare/cu tăblie/fără spațiu de depozitare |
| Material structură | Placaj/lemn masiv de mesteacăn |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 100000 martindale |
| Denumire tapițerie | Catch me 19 |
| Material tapițerie | Bouclé |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Ropez |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Patul este exact ca în imagine. Prețul corespunde calității. Nu este cel mai solid pat, cu siguranță este mai bine să fie „sprijinit” de perete decât să stea liber în spațiu.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită



































