Recomandăm
Cuvertură roz-închis matlasată din catifea 220x240 cm Laila – AmeliaHome
Dimensiuni 220×240 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culoare plăcută și potrivită (43%)
- Material moale și elegant (29%)
- Culoare diferită față de descriere (29%)
- Aspect kitsch (14%)
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 217,59 RON
- 19.04.2026 - 217,59 RON
- 21.03.2026 - 222,3 RON
- 20.02.2026 - 209,95 RON
- 16.02.2026 - 202,99 RON
- 14.02.2026 - 172,54 RON
- 12.02.2026 - 202,99 RON
- 23.01.2026 - 172,54 RON
- 16.01.2026 - 176,6 RON
- 31.10.2025 - 172,54 RON
- 28.10.2025 - 202,99 RON
- 25.10.2025 - 174,57 RON
- 23.10.2025 - 202,99 RON
- 11.07.2025 - 179 RON
- 08.07.2025 - 179,1 RON
- 26.06.2025 - 199 RON
- 20.06.2025 - 165 RON
- 10.06.2025 - 199 RON
- 06.06.2025 - 171 RON
- 18.04.2024 - 199 RON
- 17.04.2024 - 169 RON
- 16.04.2024 - 199 RON
- 15.04.2024 - 169 RON
Descrierea produsului
Este bine de știut: În timp ce partea din față are o suprafață catifelată, pe verso este realizată din microfibră. Produsul are cetificare OEKO-TEX STANDARD 100.
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Produs în | CN |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Microfibră/catifea |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Matlasat |
| Greutate | 2.06 kg |
| Set | Fără față de pernă |
| Dimensiune | 220x240 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Laila |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 185 g/m² |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/adecvat pentru uscător/spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Roz închis |
| Producător | Restilo |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culoare plăcută și potrivită (43%)
- Material moale și elegant (29%)
- Calitate bună a materialului (29%)
- Culoare diferită față de descriere (29%)
- Aspect kitsch (14%)
- Cusut complet strâmb (14%)
Recenzii ale utilizatorilor
pilota cusut complet strâmb
Culoarea potrivită a fost, de asemenea, importantă, iar ceea ce se vede în imagine corespunde perfect cu realitatea.
Elegant, moale, cu o nuanță plăcută.
f frumoasa
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Delicat, nuanţă frumoasă, de calitate.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, de baie, în set

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă








