





Dimensiuni 50×44×45 cm
Fotoliu de copii alb cu tapițerie din catifea Peppa Pig – Roba
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 50 cm |
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Înălțime spătar | 49 cm |
| Adâncime șezut | 30 cm |
| Înălțime șezut | 27 cm |
| Capacitate de încărcare | 60 kg |
| Greutate | 4.5 kg |
| Înălțime | 50 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Peppa Pig |
| Necesită asamblare | Nu |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Material tapițerie | Catifea |
| Producător | Roba |

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

132×240 cm

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

7×8×47 cm, suspendat


De perete

60×100 cm, de baie, în set

8×30×10 cm, dreaptă