




Dimensiuni 29 cm, ⌀ 23 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileO baie ca cea dintr-un hotel de wellness de primă clasă? Cu accesoriile pentru baie marca Zone este ușor de obținut acest lucru. Cu ele te vei simți în propria baie ca un oaspete al unui apartament prezidențial.
| Înălţime: | 29 cm |
|---|---|
| Diametru: | 23 cm |
| Tip | Cu pedală, Cu capac |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | ABS |
| Material | Plastic |
| Greutate | 1.69 kg |
| Înălțime | 29 cm |
| Volum | 5 l |
| Seria | Nova |
| Calitate | Premium/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Zone |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
mic, frumos, practic
Toate produsele acestui brand sunt cu adevărat de altă clasă. Din păcate, prețul reflectă acest lucru. Însă este deja vizibil și la atingere se simte pur și simplu un alt nivel. Deocamdată nefolosit, doar despachetat... Foarte bun este amortizorul – nu se trântește când se închide.
Frumos și funcțional
Coș de calitate, elegant și solid.
Excelent, cu un interior remarcabil, arată luxos.

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

132×240 cm

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal


De perete

7×8×47 cm, suspendat

39×60 cm, antiderapante, de baie


8×30×10 cm, dreaptă