



Dimensiuni 23 cm, ⌀ 20 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileInvită simplitatea formelor și tonurilor plăcute la tine în baie! Design impecabil, practic și detalii perfecte! Acestea sunt caracteristicile accesoriilor practice pentru uz zilnic de la brandul danez Zone , care vor transforma baia ta într-un ideal loc de relaxare.
| Înălţime: | 23 cm |
|---|---|
| Diametru: | 20 cm |
| Tip | Cu pedală, Cu capac |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | ABS |
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.9 kg |
| Înălțime | 23.5 cm |
| Volum | 3 l |
| Seria | Nova |
| Calitate | Special Week 3/Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Zone |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Calitate excelentă în ceea ce privește designul, materialul și finisajul, ca pentru toate articolele acestui brand. Este mult mai frumos decât pare în fotografie și, pe lângă funcționalitatea sa, este un adevărat obiect de decor.
Toate produsele acestui brand sunt cu adevărat de o altă clasă. Din păcate, prețul reflectă acest lucru. Dar este vizibil imediat și la atingere este pur și simplu la un alt nivel. Deocamdată nefolosit, doar despachetat… Un mare plus este amortizorul, astfel încât nu se trântește când se coboară.
Frumos din punct de vedere al designului și funcțional.
Destul de scump, dar de calitate și frumos.
Elegant, prelucrare frumoasă.

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

7×8×47 cm, suspendat

8×30×10 cm, dreaptă

11×27×13 cm, dreaptă

39×60 cm, antiderapante, de baie
