Recomandăm
Covor bej/crem 80x150 cm Verona – Universal
Dimensiuni 80×150 cm
179,19 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 179,19 RON
- 19.03.2026 - 179,19 RON
- 14.02.2026 - 212,48 RON
- 23.01.2026 - 191,99 RON
- 16.01.2026 - 204,79 RON
- 10.01.2026 - 222,71 RON
- 01.11.2025 - 179,19 RON
- 30.10.2025 - 225,27 RON
- 23.10.2025 - 204,79 RON
- 26.06.2025 - 251 RON
- 20.06.2025 - 208 RON
- 19.06.2025 - 251 RON
- 20.03.2025 - 206 RON
- 10.03.2025 - 239 RON
- 05.03.2025 - 206 RON
- 26.02.2025 - 239 RON
- 22.02.2025 - 206 RON
- 15.02.2025 - 239 RON
- 13.02.2025 - 206 RON
- 11.02.2025 - 239 RON
- 04.02.2025 - 206 RON
- 03.02.2025 - 239 RON
- 03.02.2025 - 217 RON
- 17.01.2025 - 180,11 RON
- 29.11.2024 - 184,4 RON
- 06.11.2024 - 184,7 RON
- 01.11.2024 - 163 RON
- 17.09.2024 - 174 RON
- 16.09.2024 - 184 RON
- 03.09.2024 - 174 RON
- 16.08.2024 - 185 RON
- 23.06.2024 - 174 RON
Descrierea produsului
Covor bej/crem 80x150 cm Verona – Universal
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip covor | Mochetă |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 14 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 2.4 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Verona |
| Model | În relief/geometric |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 204800 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/potrivit pentru aspirator robot |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

73,59 RON
Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

81,38 RON
Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

239,69 RON254,99 RON
Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

163,91 RON180,19 RON
Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

107,36 RON
Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

90,5 RON
Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

78,95 RON
Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set























