





Tacâmuri pentru copii verde deschis/argintiu din oțel inoxidabil 3 buc. Little farm – Mepal
| Număr piese | 3 buc. |
|---|---|
| Material suplimentar | ABS |
| Material tacâmuri | Oțel inoxidabil |
| Număr tacâmuri | 1x cuțit/1x furculiță/1x lingură |
| Greutate | 0.11 kg |
| Înălțime | 19.3 cm |
| Lățime | 1.7 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Seria | Little farm |
| Model | Cu imprimeu |
| Calitate | Extra |
| Fără bpa | Da |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Culoare | Argintiu/verde deschis |
| Producător | Mepal |

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

132×240 cm

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

160×235 cm, clasic, dreptunghiular


De perete

240×260 cm

7×8×47 cm, suspendat