Recomandăm
148,74 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 148,74 RON
- 19.04.2026 - 148,74 RON
- 10.03.2026 - 150,29 RON
- 05.03.2026 - 141,94 RON
- 05.03.2026 - 141,95 RON
- 16.01.2026 - 160,31 RON
- 06.01.2026 - 166,99 RON
- 05.12.2025 - 141,94 RON
- 29.11.2025 - 133,59 RON
- 01.11.2025 - 138,26 RON
- 27.10.2025 - 150,29 RON
- 25.10.2025 - 143,61 RON
- 23.10.2025 - 166,99 RON
- 15.07.2025 - 164 RON
- 11.07.2025 - 141 RON
- 02.07.2025 - 164 RON
- 25.06.2025 - 131 RON
- 20.06.2025 - 136 RON
- 10.06.2025 - 164 RON
- 06.06.2025 - 141 RON
- 27.05.2025 - 164 RON
- 23.05.2025 - 141 RON
- 25.04.2025 - 134 RON
- 15.04.2025 - 158 RON
- 10.04.2025 - 136 RON
- 25.03.2025 - 158 RON
- 20.03.2025 - 136 RON
- 10.03.2025 - 158 RON
- 05.03.2025 - 136 RON
- 26.02.2025 - 158 RON
- 22.02.2025 - 136 RON
- 15.02.2025 - 158 RON
- 13.02.2025 - 136 RON
- 03.02.2025 - 158 RON
- 16.01.2025 - 139,83 RON
- 10.01.2025 - 148,52 RON
- 01.01.2025 - 158 RON
- 27.12.2024 - 134 RON
- 24.12.2024 - 158 RON
- 20.12.2024 - 134 RON
- 17.12.2024 - 158 RON
- 16.12.2024 - 141 RON
- 10.12.2024 - 158 RON
- 06.12.2024 - 134 RON
- 03.12.2024 - 158 RON
- 15.11.2024 - 134,3 RON
- 06.11.2024 - 146,9 RON
- 01.11.2024 - 135 RON
- 30.10.2024 - 158 RON
- 29.10.2024 - 134 RON
- 29.10.2024 - 130 RON
- 28.10.2024 - 134 RON
- 27.10.2024 - 130 RON
- 27.10.2024 - 134 RON
- 21.10.2024 - 158 RON
- 16.10.2024 - 134 RON
- 08.10.2024 - 158 RON
- 04.10.2024 - 134 RON
- 01.10.2024 - 158 RON
- 29.09.2024 - 134 RON
Descrierea produsului
Pătură maro din micropluș/cocolino 150x200 cm Cuddly – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 150 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Greutate | 1.36 kg |
| Dimensiune | 150x200 |
| Lățime | 150 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Seria | Cuddly |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 260 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/spălare la 30°c/neadecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
1.01 evaluare
5
0 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator anonim
Nu corespunde fotografiilor. Strălucește de parcă ar fi fost pulverizată cu sclipici.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

2.110 RON
Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru




