Recomandăm
Pat dublu negru din lemn de pin cu grilă 180x200 cm Japan - Karup Design
Dimensiuni 20×180×200 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.212 RON
- 19.03.2026 - 2.212 RON
- 16.01.2026 - 2.379 RON
- 18.12.2025 - 2.545 RON
- 11.11.2025 - 2.379 RON
- 07.11.2025 - 2.239,2 RON
- 04.11.2025 - 2.799 RON
- 31.10.2025 - 2.379,15 RON
- 28.10.2025 - 2.799 RON
- 25.10.2025 - 2.407,14 RON
- 22.10.2025 - 2.799 RON
- 03.10.2025 - 2.407 RON
- 01.10.2025 - 2.799 RON
- 17.01.2025 - 2.547 RON
- 30.10.2024 - 3.129 RON
- 29.10.2024 - 2.660 RON
- 29.10.2024 - 2.566 RON
- 28.10.2024 - 2.660 RON
- 28.10.2024 - 2.566 RON
- 28.10.2024 - 2.660 RON
- 27.10.2024 - 2.566 RON
- 27.10.2024 - 2.660 RON
- 21.10.2024 - 3.129 RON
- 20.10.2024 - 2.660 RON
Descrierea produsului
Inspirat de simplitatea japoneză, patul dublu Japan pine de la Karup Design are un design simplu, dar care cu siguranță nu este lipsit de funcționalitate. Sfatul nostru: Nu uitați să achiziționați o saltea de calitate pentru a-l completa.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Stil | Scandinav |
| Set | Cu somieră |
| Cu picioare | Da |
| Culoare | Negru |
| Produs în | PL/EE |
| Înălțime picior | 16 cm |
| Numărul picioarelor | 8 buc. |
| Suportul central al patului | Da |
| Înălțimea de montare a somierei | 16 |
| Înălțime ramă pat | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 44.5 kg |
| Dimensiune | 180x200 |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 208 cm |
| Lungime | 228 cm |
| Tip | Japoneze/jos |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Lemn masiv |
| Somieră inclusă | Da |
| Seria | Japan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Industrial/modern/boho |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Baiț |
| Tip somieră | Şipcă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Cu picioare/fără spațiu de depozitare/fără tăblie |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru






































