Recomandăm
Raft pentru sticle de vin auriu din metal număr de sticle 12 Wren – Premier Housewares
Dimensiuni 71×30×33 cm
220,99 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 220,99 RON
- 17.04.2026 - 220,99 RON
- 05.03.2026 - 207,39 RON
- 05.03.2026 - 207,4 RON
- 24.02.2026 - 243,99 RON
- 20.02.2026 - 207,39 RON
- 17.02.2026 - 243,99 RON
- 01.11.2025 - 207,39 RON
- 30.10.2025 - 228,75 RON
- 25.10.2025 - 209,83 RON
- 15.07.2025 - 239 RON
- 11.07.2025 - 206 RON
- 26.06.2025 - 239 RON
- 20.06.2025 - 198 RON
- 10.06.2025 - 239 RON
- 07.06.2025 - 206 RON
- 27.05.2025 - 239 RON
- 23.05.2025 - 206 RON
- 18.05.2025 - 203 RON
- 16.05.2025 - 210 RON
- 16.05.2025 - 203 RON
- 30.04.2025 - 239 RON
- 25.04.2025 - 203 RON
- 23.04.2025 - 239 RON
- 15.04.2025 - 257 RON
- 10.04.2025 - 221 RON
- 25.03.2025 - 257 RON
- 20.03.2025 - 221 RON
- 10.03.2025 - 257 RON
- 05.03.2025 - 221 RON
- 04.03.2025 - 257 RON
- 22.02.2025 - 221 RON
- 17.01.2025 - 226 RON
Descrierea produsului
Raft pentru sticle de vin auriu din metal număr de sticle 12 Wren – Premier Housewares
Dimensiuni
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 33 cm |
| Înălţime: | 71 cm |
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Număr de sticle | 12 buc. |
| Tip | Pentru podea |
| Greutate | 1.72 kg |
| Înălțime | 71 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Glamour/modern |
| Calitate | Basic |
| Producător | Premier Housewares |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat







