Recomandăm
Covor roz 140x200 cm Ata – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 140×200 cm
259,24 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 259,24 RON
- 05.03.2026 - 259,24 RON
- 05.03.2026 - 259,25 RON
- 20.02.2026 - 259,24 RON
- 16.02.2026 - 304,99 RON
- 14.02.2026 - 259,24 RON
- 05.02.2026 - 304,99 RON
- 23.01.2026 - 259,24 RON
- 22.01.2026 - 304,99 RON
- 16.01.2026 - 265,34 RON
- 05.12.2025 - 259,24 RON
- 01.11.2025 - 243,99 RON
- 27.10.2025 - 262,29 RON
- 23.10.2025 - 243,99 RON
- 26.06.2025 - 254,15 RON
- 20.06.2025 - 254 RON
- 19.06.2025 - 254,15 RON
- 20.03.2025 - 244 RON
- 10.03.2025 - 284 RON
- 05.03.2025 - 244 RON
- 26.02.2025 - 284 RON
- 13.02.2025 - 244 RON
- 11.02.2025 - 284 RON
- 17.01.2025 - 266,96 RON
Descrierea produsului
Covor roz 140x200 cm Ata – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 11 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 5.6 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Ata |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Pâslă |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

210,15 RON
Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Debar
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

533,25 RON
Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu
























