Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 78,19 RON
- 19.04.2026 - 78,19 RON
- 16.01.2026 - 76,49 RON
- 08.12.2025 - 72,89 RON
- 01.11.2025 - 76,49 RON
- 27.10.2025 - 84,31 RON
- 25.10.2025 - 77,39 RON
- 17.01.2025 - 73 RON
Descrierea produsului
Trezește simțul ordinii și organizării în copilul tău cu cutia plină de imaginație de la LEGO® , concepută să semene cu o piesă din legendarul bloc de construcție. Datorită dimensiunilor sale și a sertarului practic , este un accesoriu ideal pentru birou, cu spațiu pentru papetărie și obiecte mici. Asemănarea cu clasicele cuburi nu se oprește doar la aspect - poți stivui piesele individuale ale produsului unele peste altele și să obții un sistem de depozitare creativ.
Dimensiuni
| Lăţime: | 15 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 11 cm |
Specificații
| Material | Plastic |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 0.388 kg |
| Înălțime | 11.3 cm |
| Lățime | 15.8 cm |
| Seria | LEGO Storage/Box |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | LEGO® |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Un sertar mic și frumos pentru birou. Poate fi împins ca un Lego pe un sertar mare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding





