Recomandăm
Lenjerie de pat bej din damasc pentru pat de o persoană 135x200 cm Damask Jacquard – Catherine Lansfield
Dimensiuni 135×200 cm
189,54 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 189,54 RON
- 19.04.2026 - 189,54 RON
- 05.03.2026 - 185,29 RON
- 05.03.2026 - 185,3 RON
- 20.02.2026 - 185,29 RON
- 16.02.2026 - 217,99 RON
- 14.02.2026 - 185,29 RON
- 12.02.2026 - 217,99 RON
- 23.01.2026 - 185,29 RON
- 16.01.2026 - 189,65 RON
- 27.12.2025 - 185,29 RON
- 18.12.2025 - 198,26 RON
- 01.11.2025 - 185,29 RON
- 27.10.2025 - 196,19 RON
- 25.10.2025 - 187,47 RON
- 23.10.2025 - 217,99 RON
- 17.01.2025 - 197,35 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat bej din damasc pentru pat de o persoană 135x200 cm Damask Jacquard – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 135 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Caracteristici | De lux |
| Compoziție și tip de material | Damasc/țesătură jacquard |
| Număr de perne | 1 |
| Greutate | 0.85 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 135 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 135x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Damask Jacquard |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Oriental/ornamental |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 130 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/spălare la 40°c/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
1.01 evaluare
5
0 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator anonim
Produsul este un plastic de proastă calitate, la fel de departe de damasc precum Makó de Ierusalim. Consider produsul o înșelătorie de-a dreptul rușinoasă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, dreaptă

163,73 RON
Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

230,3 RON







