

Ghirlandă luminoasă număr becuri 20 buc. cu baterii lungime 200 cm Molly Cone – Sirius
| Produs în | CN |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Număr becuri | 20 buc. |
| Tip dulie | LED |
| Greutate | 0.09 kg |
| Lungime | 200 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Control prin telecomandă |
| Lungimea cablului de alimentare | 25 cm |
| Sursă de alimentare | Pe baterii |
| Amplasare | Interior |
| Baterie inclusă | Nu |
| Număr baterii | 2 buc. |
| Tipul bateriei | AA |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Culoare | Transparent/maro |
| Producător | Sirius |

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

132×240 cm

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal


De perete


7×8×47 cm, suspendat

240×260 cm

Cu priză, freestanding