
Panou LED RGBW dimabil aplicat Eglo SALOBRENA-C LED/16W/230V maro închis + telecomandă
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de tavan LED modernă pentru interior. Potrivită pentru living și dormitor. Temperatura de culoare reglabilă prin întrerupătorul de perete (3000 - 6000K). Include o sursă LED cu consum redus.
| Flux luminos total | 3200 lm |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 225 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Tip | Plafonieră |
| Series | DIM UP Venti |
| Producător | Venti |

Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită



Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită



Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită