
350,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Venti pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoarea luminii | Alb natural |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2880 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | DIM UP Venti |
| Producător | Venti |











Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită











Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită