




Dimensiuni 80×80 cm
Prosopul cu glugă pentru copii Almond de la Cam Cam Copenhagen este moale, pufos și gros, fabricat din bumbac organic certificat 100% GOTS. Designul este completat cu urechi drăguțe de urs, iar întregul prosop este decorat cu un model plăcut. Este perfect pentru a-l cuibări pe cel mic după o baie caldă.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip | Frotir |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Bumbac organic |
| Greutate | 0.41 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | GOTS organic |
| Seria | Almond |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac organic |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |

Cu suport hârtie igienică

25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Din metal

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

7×8×47 cm, suspendat

8×30×10 cm, dreaptă

11×27×13 cm, dreaptă

39×60 cm, antiderapante, de baie
