



Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileȚi-ai dori să ai în bucătărie mai mult spațiu de stocare? Soluția perfectă sunt rafturile și coșurile Metaltex, care economisesc spațiu într-un mod inteligent. Este suficient doar să le atașezi unui raft și vei obține un spațiu suplimentar pentru stocare. Astfel vei avea totul bine aranjat și la locul lui. Metaltex utilizerază în fabricarea rafturilor și suporturilor sale, un metal special cu o suprafață Polytherm ®. Datorită acestuia, ele sunt anticorozive și antistatice.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tip | De agățat |
| Potrivit pentru rafturi/uși cu grosimea de | 2 cm |
| Finisaj de suprafață | Polytherm |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 0.15 kg |
| Înălțime | 5 cm |
| Lățime | 8 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Seria | Galileo |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Tip cârlig |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Metaltex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Suportul portabil pentru prosoape de bucătărie. Tampoanele din cauciuc mențin suportul fix în loc, împiedicându-l să alunece pe ușile dulapului.
Ușor supraevaluat, dar practic și nu deranjează vizual. Permite închiderea completă a ușii dulapului.
Real.
Ideal pentru prosoape de mâini mai mici sau șervețele. Am lipit câte un punct de silicon pe marginile care se sprijină pe mobilă, pentru a nu freca suprafața ușii mobilierului. Astfel, nu poate nici să alunece.
Practic.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Diametru

40×40 cm, cu pene, pătrată

Între 0,5 - 1 litru

Din metal

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
108×50×26 cm, - din metal, suspendate