
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD, 58W/230V, 64x64 cm + telecomandă
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED de tavan cu telecomandă. Se poate regla intensitatea, schimba culoarea luminii sau a alege dintre modurile predefinite. Funcția de memorie - corpul de iluminat va păstra setările doar dacă este oprit cu telecomanda, la oprirea cu întrerupătorul clasic revine la setările inițiale. Mod de noapte - oferă o iluminare discretă. Temperatura de culoare: 3000-6000K. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 58 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4930 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 340 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 58 W |
| Formă | Pătrat |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 58 W |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită