Recomandăm
Pat matrimonial teracotă din lemn de pin fără tăblie cu somieră 140x200 cm Japan – Karup Design
Dimensiuni 20×140×200 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.069,75 RON
- 19.04.2026 - 2.069,75 RON
- 10.03.2026 - 2.137 RON
- 05.03.2026 - 1.996,65 RON
- 14.02.2026 - 1.911,65 RON
- 05.02.2026 - 2.249 RON
- 23.01.2026 - 1.910 RON
- 16.01.2026 - 1.911 RON
- 10.01.2026 - 2.024 RON
Descrierea produsului
Patul dublu Japan de la Karup Design este o piesă de mobilier care îmbină designul minimalist și eleganța atemporală. Aspectul său este inspirat de stilul tradițional japonez, datorită căruia se distinge printr-un model simplu, cu design scund, care conferă dormitorului o atmosferă calmă și armonioasă. Patul oferă o bază solidă pentru saltea și se adaptează ușor la diferite tipuri de amenajări interioare pentru dormitor. Se remarcă prin liniile curate și materialele naturale. Salteaua se achiziționează separat.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Material | Lemn |
| Produs în | PL/EE |
| Înălțime picior | 16 cm |
| Numărul picioarelor | 8 buc. |
| Suportul central al patului | Da |
| Înălțimea de montare a somierei | 16 |
| Înălțime ramă pat | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 300 kg |
| Greutate | 40 kg |
| Dimensiune | 140x200 |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 168 cm |
| Lungime | 228 cm |
| Tip | Japoneze/jos |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul somierei | Lemn masiv |
| Somieră inclusă | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Japan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Boho/industrial/modern |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Roșu |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Baiț |
| Tip somieră | Şipcă |
| Saltea inclusă | Nu |
| Accesorii | Fără spațiu de depozitare/cu picioare/fără tăblie |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Teracotă |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

































